Sportovní dioptrické brýle

Brýle pro Vás nemusí být překážkou při sportu. Ve Vašich dioptriích Vám zhotovíme sportovní brýle na kolo, lyže, plavání, potápění, halové sporty a další.

                  Sportovní dioptrické brýle​​​                   brýle​​​  

Brýlové čočky Vám zabrousíme i do prohnuté obruby, takže Vaše oči perfektně chrání před větrem, cizími tělesy a oslněním, nepropouští škodlivé UV paprsky do oka, některé čočky zlepšují kontrast nebo redukují krátkovlnné modré světlo.

       Image

Máme řešení i pro zákazníky, kteří mají vyšší počet dioptrií – zhotovíme Vám brýle s tzv. dioptrickým klipem, do kterého se zabrousí Vaše čočky a klip se vloží do sportovní obruby. 

                          Image ​​​

Nabídka čoček do sportovních brýlí :

  • čiré
  • zabarvené na stálo
  • samozabarvovací
  • polarizační
  • polarizační i samozabarvovací zároveň

                                         čočky​​​              kontrast čoček​​​

                                           samozabarvovací brýle​​​            brýle pro jízdu v noci​​​

 

  Proč byste měli dětem pořídit sportovní brýle?

Protože žádné dítě by nemělo být znevýhodněno tím, že trpí zrakovou vadou. Je dokázáno, že školáci, kteří mají oční vadu, ale při sportu a při tělesné výchově brýle nenosí, dosahují výrazně horších výsledků než děti, které oční vadou netrpí nebo na sport brýle nosí. Poruchy vidění také mohou být příčinou zranění či úrazu při sportu.

Pokud tedy nechcete, aby Vaše dítě mělo horší výsledky než ostatní, nebo se při sportu zranilo, navštivte nás, a my Vám s výběrem sportovních brýlí rádi pomůžeme. Obruby vhodné pro sport jsou velmi pružné, měkké a lehké, velmi dobře sedí, nebudou Vás stát celé jmění, a především – Vaše dítě bude sportovat mnohem raději.