Antireflexní úprava

Kvalitní antireflexní úprava chrání Vaše oči před odlesky, UV zářením a škodlivým modro-fialovým světlem. Antireflexní úpravy od firmy Essilor, našeho hlavního dodavatele brýlových čoček, se nazývají CRIZAL. Můžete si vybrat tu nejlepší úpravu Crizal pro své brýle - Crizal ROCK, Crizal PREVENCIA, Crizal SAPPHIRE... . Anebo zvolte jedinečnou technologii OPTIFOG, díky které se Vaše brýle podstatně rychleji odmlží.

CRIZAL

crizal

 

CRIZAL PREVENCIA

Škodlivé světelné paprsky mohou být pro vaše oči nebezpečné tak, jako jsou nebezpečné pro Vaši pokožku. Jejich efekt se kumuluje, urychluje stárnutí očí a výskyt zákalů.

    Image              Image                  

Modrofialové světlo bylo před nedávnem označeno jako škodlivé pro buňky oční sítnice. Způsobuje dlouhodobé poškození očí a může urychlit potenciální výskyt věkem podmíněné makulární degenerace (VPMD).

Technologie Crizal Prevencia viditelně odráží škodlivé modrofialové světlo od Vašich brýlových čoček a pomáhá chránit zrak.

CRIZAL SAPPHIRE UV

Toto všestranné vylepšení brýlových čoček je navržené za účelem snížení odrazivosti bez ohledu na to, odkud rušivé světlo přichází, znamená to přesnější vidění a špičkové estetické vlastnosti brýlových čoček.

Technologie Crizal Sapphire UV zajišťuje, že tyto brýlové čočky odpuzují škrábance, šmouhy, vodní kapky a prachové částice. Jinými slovy – brýlové čočky jsou neuvěřitelně kvalitně chráněné a množství odlesků v brýlových čočkách bude minimální.

OPTIFOG

Brýlové čočky Optifog nabízejí víc než jen vidění bez zamlžení. Brýlové čočky Optifog poskytují prémiový komfort ve vidění a zároveň chrání Vaše oči před nebezpečným UV zářením a brýlové čočky před odlesky, škrábanci a prachem.